ماشین سازی کوشش ماشین آذر

تاریخچه

 

اهداف ما

شرکت کوشش ماشین آذر با در نظر گرفتن نیاز تولید کنندگان به تجهیزات مدرن و با کیفیت همواره به دنبال توسعه و نوآوری در این صنعت بوده تا بتواند با کاهش فاصله تکنولوژی داخلی و خارجی قدرت رقالبت پذیری مشتریان را از طریق افزایش تیراژ تولید، کاهش ضایعات و … افزایش دهد.

مفتخریم اعلام داریم که در دوران فعالیت خود توانسته ایم به طیف وسیعی از تولید کنندگان داخلی و خارجی اعم از صنایع بهداشتی، صنایع دارویی، مواد غذایی، آب معدنی و آشامیدنی، صنایع لبنی و  … خدمت رسانی نماییم.

کیفیت ساخت:

شرکت کوشش ماشین آذر با بهره گیری از روش های روز دنیا در حوزه طراحی (CAE و CAD)، تجهیزات مدرن تولیدی، استفاده از مواد مصرفی و قطعات مرغوب در فرآیند ساخت محصولات خود، توانسته کیفیت متمایز خود را در بازار حفظ نماید.

خدمات پس از فروش:

ما توانسته ایم با ارسال قطعات یدکی در اسرع وقت، اعزام نیرو های کارآزموده و مجرب رضایت مشتریان خود را در این عرصه کسب نماییم.


خدمات اورهال و بروزرسانی:

شرکت کوشش ماشین آذر با اوورهال و بروز رسانی تجهیزات مشتریان توانسته صرفه جویی های عظیمی در میزان هزینه کرد این شرکت ها ایفا کند..


خدمات مشاوره :

شما می توانید با تماس با همکاران ما، نسبت به اخذ مشاوره و دریافت اطلاعات لازم اقدام نمایید. به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که بتوانیم با ارائه تجربیات خود، در پروژه های شما یاری رسانتان باشیم.